29 Temmuz, 2015

TAKİPSİZ ONLINE DİYET

 

İlk olarak web sitemizde üyelik kaydınızı gerçekleştirmeniz gerekiyor.
Online diyet sistemimize şifrenizle giriş yaptıktan sonra Takipsiz Online Diyet’i seçip ilerliyorsunuz.
Sizi ve beslenme alışkanlıklarınızı tanımamız için özel olarak hazırlanan formları indirdikten sonra doldurmanız gerekiyor.
Formları doldururken gerçekçi olmanız ve besin tüketim kaydınızı hiçbir besini atlamadan, ölçülerle birlikte kaydetmeniz oldukça önemli.
(ÖRNEĞİN; Sabah kahvaltısı saat 09:00’da;

2 dilim beyaz peynir

3 dilim beyaz ekmek

2 şekerli çay vb.)

Böylece diyetinizin içeriği beslenme alışkanlıklarınıza ve enerji harcamanıza göre keyifli halde hazırlanıyor. Ayrıca beslenme programınızda yer almasını istediğiniz besinleri bize belirtirseniz sizi biraz şımartabiliriz.

Daha sonra ödemenizi sistemimiz üzerinden gerçekleştirip diyetisyen@ozgediyet.com adresine formlarla birlikte ödeme bilginizi mail atıyorsunuz.
Biz size 24 saat içinde mail ile dönüş yapıyoruz. 1 haftalık diyetiniz ve diyet ilkeleriniz tarafınıza iletiliyor.
Diyete başlayacağınız günün sabahında evinizdeki tartıda aç olarak, tuvalet sonrası ince bir kıyafetle tartılıp kilonuzu ölçmeniz ve bize mail olarak atmanız gerekiyor. Dilerseniz ölçümün resmini çekip resim olarak da gönderebilirsiniz.
Her hafta listeniz yenilenerek farklı besin ve tariflerle tarafınıza iletiliyor. Siz de bize kilo ölçümünüzü hep aynı koşulda ölçüm yaparak (sabah aç karnına) gönderiyorsunuz.
Sorularınızı da en geç 24 saat içerisinde mail ile yanıtlıyoruz. Seyahatler, toplantılar ve ekstra durumlar için iletişim halinde olmamız önemli.

[contact-form-7 id="557" title="Online Diyet Üyelik Formu_takipsiz"]