25 Kasım, 2016

Sizden Gelenler

Dilek Aydın Solmaz ”Sanırım pazartesi sabah başlayan diyetimin öğlen son bulmasının en büyük nedeni motivasyon eksikliğidir. Rabbim Özge’yi çıkardı karşıma. Şimdi motivasyon tavan yapmış durumda. Giymeye can atılan dar pantolonlar, kısacık etekler, eşe arkadaşa sevgiliye güzel görünmek… Etraftakilerin acınası bakışları, dolmuşta otobüste koltuğa sığamayacağınızı anlayıp ya daha geniş oturan ya da kalkıp iki kişilik yere oturmanız için sizi yönlendiren ukala insanlar… Hepsini yaşadım. Eğer motivasyonla birlikte diyete başlamasaydım hala da yaşayacaktım. Elbette önemli mevzular ama diyeti her şeyden önce sağlığımız için yapmalıyız ve sağlığım için yapıyorum. ÖZGEEE İYİKİ VARSİNNN…”

” Değişimleri çok seviyorum. İlkinde umutsuz, mutsuz yüzler sonrasında nasıl kendinden emin nasıl mutlu… Yollarımız bir şekilde kesişiyor. Hep var ol hayatlarımızda. Seni çok seviyorum”

Neslihan Yağmur Damla ”Özge Hanım ve ekibi ile hedefe ulaşmamak mümkün değil. Süper bir ekipsiniz”

Şevval Nükte  ”Özge ablacım seni çok seviyorum. Senin sayende böyle oldum sana ne kadar teşekkür etsem az”

Burcu Miser ”Kendinizi Özge Hanım’ın güvenli ellerine bırakınca o bir türlü veremiyorum dediğiniz kilolar bir bir gidiyor☺ iyi ki Özge var”

Ayşe Darıcı Dalman ”Harika mucizeler başarılı insanların bir araya gelip sağlam kadro oluşturmasıyla olur yolunuz açık olsun”

Meltem Türkmen Şimşek  ”Çok ama çok teşekkür ederim verdiğiniz destek için, zorlu süreçte yanımızda olduğunuz için ve kızıma verdiğiniz mükemmel enerjiniz için. Sizi seviyoruz. Her zaman size ihtiyacımız olacak ve yanımızda olduğunuzun inancı bana da İrem’e de güven veriyor ??”

Binnaz Yilmaz ”Harika bir insansınız sizi iyi ki tanıdım”

Hatice Kubatcanyurt ”Hayat sizinle daha güzel her şey için çok teşekkür ederiz ailem adına da. Başlamak başarmanın yarısı… Başladık hep başarıda kalacağız :);)”

Soner Takatas ”Diyete başladığımda bu kadarını bende beklemiyordum. Teşekkürler Özge Naile Kazan Demirtaş ☺☺”

Fatma Us ”Diyetisyenler gününüz kutlu, mutlu, musmutlu olsun hocam. Beni ben yaptınız. Sayenizde kendimi tanımaya başladım iyi ki varsın Özge…”

Yasemin Çl ”Siz diyetisyenden öte sağlıklı yaşam koçusunuz ve insanların da en çok buna ihtiyacı var. Özge Hanımcım iyi ki varsınız ??? Diyetisyenler gününüz kutlu olsun! ? Özge Naile Kazan Demirtaş

Derya Gökçe  ”Bu enerjiye bayılacaksınız doya doya zayıflayacaksınız”

Havva Özbal ”Özgediyet sayesinde sağlığıma ve formuma kavuştum teşekkürler Özgediyet”

Ertan Çatkaralı ”Mükemmel bir insan işinin ehli, eline ve emeklerine sağlık beni tekrar hayat ve yaşamla barıştırdığınız için teşekkürler”

Efsun Güven ”Zorlamıyor, güzel enerjisiyle ikna ediyor ve başarıyor”

kubrabayraktar40 ”Kesinlikle aç kalmadan hiç zorlanmadan benim diyete değil, diyetin bana uyarak verilmiş şahane 14 kilo. Teşekkür ederim iyi ki varsınız”

ertultastan ”Her şey sizin sayenizde oldu. Hayatım ve alışkanlıklarım değişti, en önemlisi de sağlığım düzeldi. Size sonsuz teşekkürler, sizi tanıdığım için çok şanslıyım. Güler yüzlü, tatlı dilli insan sizi seviyorum”

 nzlikocak ”Sen bir tanesin Özge, sadece diyetisyenim değil ayni zamanda dostumsun??”

Zuleyha Korkmaz ”Özge Naile Kazan Demirtaş sen ve ekibin benim hayatımda kendim için bir şey yapmama ve başarmama sebep oldunuz. Yemek yiyerek zayıflamak diye bir şey varmış. Psikolojik ve pozitif bir desteksiniz. Hiç sıkılmadan, yorulmadan, stressiz, yiyerek zayıflama, hiç çirkinleşmeden vücutta sarkma olmadan yani güzelleşerek zayıflama… Aslında o kadar çok ki yazacaklarım ama çok uzun olur kısaca herkese tavsiye ediyorum, hiç korkmayın bu ekip şahane?☺”