4 Haziran, 2015

ONLINE DİYET

20

ÖZGEDİYET İLE ONLINE DİYET

ÖzgeDiyet olarak siz sevgili takipçilerimizin yoğun talebi üzerine aramızdaki sınırları kaldırmaya karar verdik. Ankara’da yaşamıyorsanız ya da yoğun iş temposu nedeniyle kliniğimize gelemiyorsanız bile takibimizde sağlıklı beslenerek ideal kilonuza ulaşmanız bir mail ve bir görüntülü görüşme kadar yakın. Online diyet sistemimizle Dünyanın her yerinden bize ulaşabilirsiniz…

Size göndereceğimiz formları doldurup bize gönderdikten sonra; size özel planlanmış, kolaylıkla uygulayabileceğiniz beslenme programınızı size gönderiyoruz ve telefon görüşmesiyle listenizi size anlatıyoruz. Haftalık ölçümler almanızı istiyoruz ve haftanın değerlendirmesini yaparak beslenme programınızı güncelliyoruz. Tabi ki bu süreçte sürekli iletişim halinde oluyoruz.

Pazartesi başlayan diyetler çarşamba bitmesin, çay saatinde hayır denemeyen kurabiye diyeti bırakmanıza neden olmasın diye özge diyet olarak yanınızdayız. Kilo problemlerinizi çözmeyi i̇leri bir tarihe atmayın. Kilo almanıza neden olan sorunları birlikte keşfedelim, yeni hayat tarzınızı birlikte hayal edelim.

 

Hayata Lezzetli Bir Dokunuş Yapmaya Hazır Olun.

OnlineDiyet için 0507 321 6943(OZGE) veya 0850 840 69 43 (OZGE) numaralı telefondan veya facebook sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.